Sok z noni Tahiit Naturel - opis produktu - Sok z owoc�w noni - oryginalny tahita?ski

Sok z noni Tahiti Naturel

Sok z noni produkowany przez Tahiti Naturel jest pozyskiwany z miąższu starannie wyselekcjonowanych świeżych owoców, dojrzewających w dziewiczym środowisku Tahiti i okolicznych wysp.


Sok z noni Tahiti Naturel jest tłoczony na zimno w czasie 24 godzin od momentu osiągnięcia przez owoce stadium dojrzałości. Następnie jest poddawany specjalnej filtracji (tzw. Tangential Flow Filtration) celem uzyskania stabilności mikrobiologicznej i polepszenia specyficznych dla noni walorów smakowych. Dzięki temu procesowi nieprzyjemny smak noni staje się bardziej znośny dla podniebienia bez utraty swoich właściwości terapeutycznych.

Sok charakteryzuje się wysoką zawartością substancji odżywczych, szczególnie w porównaniu do soków pozyskiwanych metodą tradycyjną. Im większa zawartość substancji odżywczych tym sok ma wyższą wartość terapeutyczną.

W butelkach Tahiti Naturel nie znajdziemy konserwantów, ani żadnych substancji smakowych, zapachowych czy też innego przeznaczenia. Zawartość butelki stanowi 100% sok z noni (Morinda Citrifolia).


Sok z noni Tahiti Naturel to jakość bez kompromisu!


Jej osiągnięcie możliwe było dzięki pracy doskonałego laboratorium oraz dochowaniu wysokich wymogów sanitarnych i technologicznych produkcji zgodnych z normami ISO 9000. Dowodem nadzwyczajnej jakości soku Tahiti Naturel jest jego ogromna i wciąż rosnąca popularność na niezwykle wymagającym rynku Stanów Zjednoczonych.


Sok z noni Tahiti Naturel (Suplement diety) jest produktem BIO. Uzyskał pozytywną opinię Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta (SANCO) oraz certyfikaty produktu organicznego instytutu ECOCERT SAS F32600 oraz BCS-Öko jako potwierdzenie jego najwyższej jakości. Zarejestrowany w GIS pod numerem GIS-BŻ-Ż-4230-1085-1/MM/10.

Produkt dostępny w dobrych sklepach zielarskich i aptekach!